Nezaradené

Zabavte sa počas Dušičiek týmito legendárnymi prepadákmi

Halloween, alebo po slovensky Dušičky, sú doslova za rohom a pri téme kultúra sa k tomuto sviatku bezpochyby viažu filmy s hororovou, strašidelnou, alebo skrátka desivo-halloweenskou atmosférou. Nemusíte byť nadšencom amerického štýlu oslavy týchto sviatkov, ale môžeme sa inšpirovať aspoň nevinnou a relatívne neškodnou formou- tento sviatok stráviť pozeraním filmov so spomenutou tematikou, ideálne horory.

halloween

Každopádne každý z vás zrejme pozná niekoľko populárnych a kvalitných filmov z tohto žánru, na internete o ne určite zakopnete a to hlavne v tomto ročnom období. No pokiaľ hľadáte na tomto hororovom pozadí aj dávku zábavy a máte zmysel pre humor, môžeme sa spoločne pozrieť , ktoré z týchto filmov sú najhoršie, respektíve na tie, akým kritici dali veľmi malý počet bodov a poslúžia maximálne tak na humorne strávený čas s priateľmi. Na nedokonalosti je skrátka niečo neopísateľné, čo nás priťahuje a vyvoláva smiech. Pozrime sa tak na to najlepšie z nahoršieho, respektíve najhoršie z najhoršieho, čo nám v tejto oblasti poskytol filmový priemysel. Pôjde o skutočne desivo nevydarené filmy (: s halloweenskou alebo hororovou tematikou.

Troll 2- Hodnotenie: 6%
Joshua nechce odísť so svojou rodinou na prázdniny, nakoľko počul zvesti, že v danom meste s názvom Nilbog sa nachádzajú goblini terorizujúci život obyvateľov. Pochopiteľne, rodičia mu neuverili, no akonáhle sa do tohto mesta dostanú, zistia, že ich chlapec mal pravdu. No nebude už neskoro? Podarí sa im odísť?

lebka

Spaced Invaders– Hodnotenie:8%
Keď som videl týchto „votrelcov“ po prvýkrát, riadne som sa zasmial. Vtip je v tom, že pôvodne majú pôsobiť „sci-fi „. No je skutočne ťažké brať ich vážne, ako je aj ťažké brať vážne tento celý film z roku 1990, v podstate ide o nevydarenú komédiu. Dej je v skratke o tom, ako mimozemšťania pristanú na zemi, konkrétne v Illinois, USA a to práve počas Halloweenu. Ich misiou je odstrániť robota-zabijaka pomocou technológie z vesmíru.

Jack-O- Hodnotenie: 14%
Je dosť možné, že s týmto názvom ste sa už stretli v spojení najhoršie horory všetkých čias. Film pochádza z roku 1995 a sledujeme v ňom strašiaka s tekvicou na hlave, ktorý sa chce pomstiť za svoju smrť. Typický námet k prepadáku spolu s humorne nedokonalými efektmi.