Nezaradené

Štýlové tenisky

Lodičky či tenisky? Ženy sa rozdeľujú na dve skupiny. Milujúce eleganciu a vysoké opätky. A športové, pohodlné typy. Nahodiť sa a dať si ihličky nikdy nie je zlý nápad. Ale určite sa nebudeme na nákupoch alebo výletoch trápiť v nepohodlnej obuvi. Tenisky zažívajú najlepšie obdobie a siahajú po nich aj tie najväčšie hviezdy. A platí čím väčšie, tým lepšie. Ale ktoré značky vedú a aké sú must-have modely tejto sezóny?

boty
 
Adidas                         Nesmrteľná značka Adidas nemá medzi športovými teniskami konkurenciu. Novinka od Pharrella Williamsa patrí medzi najžiadanejšie tenisky tejto sezóny. Neuveriteľne ľahké a štýlové textilky hýria farbami, ale za tento kúsok si aj priplatíte. Nestarnúca klasika Superstar každoročne patrí medzi najvyhľadávanejšie modely a láme rekordy. Novinkou sú pestré farby a nové materiály ako textil či brúsená koža.
 
Balenciaga                  Luxusnejšia značka, ktorú si nemôže dovoliť každý. Cena tenisiek sa pohybuje v stovkách Eur, no aj napriek tomu má neuveriteľné množstvo fanúšikov a hlavne model Speed Trainer sneakers dobyl ulice. Pre niekoho extravagantný nenositeľný typ sa stal hitom tohto roku. No sú ľudia, ktorí vysoké obtiahnuté tenisky dokážu skombinovať dokonca aj so šatami. Balenciaga je známa svojou extravaganciou a nesklamala ani pri Triple S Sneakers, ktoré sa radia svojou veľkosťou medzi najväčšie tenisky na trhu.

teniska
 
Louis Vuitton              Jednoznačným must-have kúskom tejto sezóny sú Louis Vuitton Latest Archlight Sneakers. Pre mnohých nepochopený kúsok z dielne slávnej značky je aj napriek svojmu nezvyčajnému dizajnu beznádejne vypredaný a hlavne na amerických chodníkoch zažívajú obrovskú slávu. Tak sa zdá, že módny návrhári sa predbiehajú v tom, kto vytvorí šialenejší model. Kým kedysi boli tenisky športovou záležitosťou, dnes sa tie najrôznejšie druhy kombinujú s košeľami, šatami či  sukňami.