Nákupy

Zábradlie na schody, na ktoré sa nezabúda

Viete aké zábradlie máte vo svojom okolí? Niekto si možno ani nevie spomenúť. To preto, že dizajn a materiál zábradlí sú celkom bežné, až si ho ani nikto nevšimne. Avšak iste si viete pripomenúť niektoré z tých luxusnejších pompéznejších, či zaujímavejších schodov alebo zábradlí, s ktorými ste sa vo svojom živote stretli. Na niektoré kúsky sa totiž len tak ľahko nezabúda. Ohúria vás svojim vzhľadom, tvarom, zladením materiálov a pritom môže ísť aj o čistý jednoduchý štýl z modernej architektúry. Stačí použiť tie správne materiály a doladiť ich spolu s detailmi, ktoré si navždy zapamätáte.

Jedným z veľmi vďačných materiálov, ktorý dobre vyzerá, luxusne pôsobí a starostlivosť oň je jednoduchá, netreba ho povrchovo ošetrovať, nanajvýš tak utrieť od prachu a špiny je NEREZ.

nerezvé zábradlie na schody

Nerezové zábradlie na schody slúži tak praktickému účelu, aby bolo schodisko bezpečné, ako aj estetickému. Jeho lesklý vznešený vzhľad je v poslednej dobe vyhľadávaný. Je príjemný na dotyk a pôsobí v interiéroch i exteriéroch veľmi dobre. Nerezové zábradlie sa dá previesť rôznym spôsobom. Viete ho mať aj rôzne uchytené. Jedným s dobrým spôsobov, ako ešte viac nerezové zábradlie na schody zvýrazniť, ozvláštniť a spraviť z neho nezabudnuteľný prvok a zážitok, je skombinovať ho s ďalším moderným materiálom, a to SKLOM.

zábradlie na schodoch

Sklo a nerez pôsobia honosne a dodávajú zábradliu naozajstný nádych luxusu. Sú priam dizajnérskym prvkom a váš interiér sa tak stáva nezabudnuteľným. Nerezové zábradlie sa dá previesť napríklad ako stĺpikové so sklenenou výplňou, pričom druh skla si môžete vybrať, napríklad číre alebo mliečne, prípadne pieskované alebo potlačené. Mnohé podobné realizácie projektov svedčia o tom, že nerezové zábradlie na schody je skutočne dobrá, moderná a osviežujúca voľba takmer do každého interiéru a určite sa budú skvelo vynímať aj v každom exteriéri.

Nákupy

Nestarnúca klasika

Každý rok sa menia módne trendy, tento fakt je známy hádam každému. Módne značky svetových návrhárov ale aj menej známe značky organizujú pred začiatkom sezóny módne prehliadky kde predstavujú najnovšie trendy na nastávajúcu sezónu. Zákazníci si podľa týchto trendov kupujú oblečenie ktoré sa vyskytuje v obchodoch kde neskôr prebiehajú aj výpredaje, zväčša sa konajúce v lete a v zime. Okrem módnych trendov, ktoré sa však menia každý rok a každú sezónu, existujú kúsky ktoré nikdy nevyjdú z módy, či by ste ich mali oblečené dnes alebo pred mnohými rokmi.

muž

Ak sa pozrieme na tieto kúsky, väčšinou ide o jednoduché kúsky oblečenia ktoré sú zvyčajne bez vzorov, výrazných farieb alebo bez aplikácii akými sú ozdobné kamienky či štrasy. Najideálnejšie farby pre tieto kúsky sú čierna, biela a hnedá. Čo sa týka konkrétneho oblečenia radíme sem hnedý kabát s dvojradovým zapínaním ktorý vynosíte na jar i na jeseň, potom pánske biele tričko Bigstarjeans.sk, ktoré je nestarnúca klasika ktorá nemôže chýbať v nikoho šatníku.

biele tričko

Samozrejme, keďže ide o nadčasové kúsky je potrebné dbať i na kvalitu prevedenia, dobrý strih a príjemný materiál. Keďže cieľom je dlhovekosť týchto kúskov, podstúpia i množstvo praní a preto je potrebné hľadieť najmä na výber materiálu, ideálne je ak je zložené z bavlny. Ďalej dobre sadnúce rifle ktoré majú nadčasový strih nepodliehajúci aktuálnym módnym trendom. Medzi ďalšie základné a nikdy nestarnúce kúsky patrí biela košeľa, v prípade že nemáte radi košeľu, môžete ju nahradiť polokošeľou. Ideálne ak by bola taktiež neutrálnych, nami už spomínaných farieb a z kvalitného materiálu ktorý vydrží roky. Ďalším legendárnym kúskom v šatníku sú biele tenisky ktoré majú plátennú podrážku a dĺžku po kotníky. Nič nepokazíte ani koženým opaskom. Tak to boli naše tipy na nikdy nestarnúce a módou nemeniace sa kúsky, ktoré prežijú každý módny trend.

Nákupy

Všestranné využitie europaliet

Europaleta alebo aj výmenná paleta je vyrobená z dreva a na rozdiel od ostatných má pevne stanovené rozmery. Jej nosnosť je až 1500 kilogramov, hoci sama váži iba 20-24 kíl. S rozmermi 120x80x14,4 centimetrov má úložnú plochu necelý meter štvorcový, 0,96m2. Jej primárnou funkciou je zjednodušenie manipulácie a špedície rôzneho materiálu. Ten sa na europaletu naloží a potom sa jednoducho presúva vďaka vysokozdvižnému vozíku, nízkozdvižnému vozíku alebo s použitím žeriavu. Využitie má pri všetkých typoch dopravy tovaru – lodnej, železničnej, leteckej a samozrejme aj cestnej.

paleta

Unifikáciou rozmerov palety sa tak zjednodušila ich vymeniteľnosť. Paletu preto po presune a vyložení nákladu nie je nutné vracať dodávateľovi, ale následne sa použije na prepravu iného tovaru. Jediné, čo je ale v takomto prípade potrebné sledovať, je ich stav, či je vyhovujúci alebo nie. Ten sa dá samozrejme zabezpečiť opravou alebo výmenou poškodených častí. Existuje hneď niekoľko typov paliet, nie len táto plochá. Napríklad ohradové palety, ktoré majú tvar ako klasická euro paleta na predaj, ale v rohoch sú umiestnené stĺpiky a steny zo silného oceľového plechu. Samozrejme sú stohovateľné. Najčastejšie sa využívajú na prepravu kovových komponentov v rámci výrobného podniku. Ďalším typom je europaleta so stenami z kovového pletiva, takzvané klietkové palety. Tie sa používajú na prepravu textilu alebo plastových odliatkov. Europaleta v dnešnej dobe už dávno neplní iba technickú funkciu.

eurp

Čoraz väčšej obľube sa teší hlavne nábytok vyrobený z paliet. Šperkom na vašej záhrade môže byť práve sedenie vyrobené z europaliet. Sú pevné, trvácne a znesú naozaj veľa. Ich spojením získate naozaj veľký a pohodlný priestor na príjemné posedenie. Stôl z takejto palety je tiež zaujímavým doplnkom. Stačí ak na vrch umiestnite sklo alebo celistvú dosku. Ak nie, budete musieť dávať pozor na medzery, aby vám veci nepopadali dole. V záhrade sa tak isto bude nádherne vynímať vyvýšený záhon z paliet alebo bylinkový plot. Doma sa perfektne vyspíte aj na posteli z paliet a váš domov bude vyzerať naozaj útulne, napríklad aj vďaka svetielkam, ktoré do palety ľahko zakomponujete. Možností je naozaj veľa a aj preto sa europalety tešia takej obľube.

Nákupy

Ceny protipožiarnych dverí

Cena vašich protipožiarnych dverí je životne dôležitá vec, ktorú treba zvážiť, keď hľadáte firmu, ktorá vám ich namontuje. Z dlhodobého hľadiska vám ušetrí peniaze a postará sa o to, aby bol váš majetok chránený pred požiarom. Cenu protipožiarnych dverí ovplyvňuje veľa vecí, no sú tu dva hlavné faktory: veľkosť dverí a materiály použité na ich výrobu. Veľkosť dverí ovplyvní, koľko materiálu potrebujete, čo následne ovplyvňuje cenu. To, koľko stoja, ovplyvnia aj použité materiály, ako aj to, akú majú záruku.

protipožiarne dvere

Protipožiarne dvere sú nevyhnutnosťou v každej budove, ktorá má požiarny alarm. Sú inštalované na ochranu budovy pred ohňom a dymom. Protipožiarne dvere sa dodávajú v rôznych veľkostiach a môžu byť manuálne alebo automatické. Manuálne protipožiarne dvere sú lacnejšie ako automatické, no pri požiari je potrebné ich otvárať aj ručne. Automatické protipožiarne dvere sa automaticky otvoria, keď zaznamenajú teplo, ale sú drahšie ako manuálne.

Špecializovaný inštalatér dverí alebo špecialista na požiarnu bezpečnosť vám môže poskytnúť najlepšiu radu týkajúcu sa vášho požiarneho poplachového systému, ale aby ste sa v ňom zorientovali, nasledujúci sprievodca načrtne niekoľko základných plánov, ktoré by ste mali vziať do úvahy pri prezeraní cien. na nové protipožiarne dvere.

Ceny protipožiarne dvere

Náklady na inštaláciu nových protipožiarnych dverí sa môžu líšiť v závislosti od veľkosti a typu dverí, ale vo všeobecnosti to stojí asi 1 000 € za jednodverovú inštaláciu s priemernou cenou 1 600€ za dvojdverovú inštaláciu. Cenové ponuky sa môžu líšiť. Náklady na inštaláciu protipožiarnych dverí závisia od viacerých faktorov, ako je veľkosť a použitý materiál dverí, ako aj to, či obsahujú alebo nezahŕňajú ďalšie funkcie, ako je zvuková izolácia alebo bezpečnostné zámky. Napríklad inštalácia oceľových protipožiarnych dverí so zvukovou izoláciou môže stáť okolo 2 000 až 6 000 €. Cena montáže protipožiarnych dverí v internáte sa môže líšiť v závislosti od typu dverí, veľkosti a montáže. Existujú tri typy protipožiarnych dverí. Protipožiarne odolné dvere sú drahšie ako protipožiarne dvere.

Nákupy

LED pásy majú mnoho skvelých vlastností

Svietiaca banka žiarovky ako jediné možné osvetlenie priestoru už patrí do histórie, naši predkovia by sa dnes nestačili čudovať a zrejme aj neveriacky krútiť hlavou nad tým, čo všetko máme k dispozícii. Žiarovku nebolo možné vložiť do malých či úzkych priestorov alebo za či pod predmety, ktoré sme mali záujem dostať do popredia osvetlením hlavne z dôvodu jej konštrukcie a tvaru, dnes sa to deje bežne a už sa nikto z nás nad tým nepozastavuje. Na tento špeciálny účel sú určené LED pásiky do interiéru.

Hra farieb má svoje čaro

Aký zázrak je LED technológia si už vyskúšal asi každý človek, lebo sa s ňou stretávame denne na mnohých miestach, ktoré bežne navštevujeme. Ekológia, úspora energie či dlhá životnosť, to sú zretele, ktoré brali do úvahy vývojári, aby vzniklo svetlo s označením LED. Je plnohodnotnou náhradou halogénových svietidiel nielen ako doplnkové, ale aj hlavný svetelný zdroj. Popularita pásikov je celkom pochopiteľná, pretože led pasy do interieru sú vytvorené s cieľom variabilnosti, tenká konštrukcia a rýchla inštalácia iba pomocou obojstrannej lepiacej pásky ich stavia do polohy použitia do najnedostupnejších miest.

Izba hrajúca viacerými odtieňmi farieb svetla je častokrát skutočnosťou hlavne u mladých ľudí, ktorí si sami vytvárajú atmosféru podľa svojej nálady, na zmenu intenzity či farby svetla využívajú diaľkový ovládač, nastavujú si nim aj takzvanú farebnú „hudbu“, teda plynulý prechod medzi jednotlivými odtieňmi farieb alebo stmievanie. Najčastejšie si ich inštalujú pod poličky, za obrazy či garniže alebo okolo rámov zrkadiel, dokonca aj na teráriá či akváriá a podobne. Okrem domácností ich nájdeme aj v baroch, hoteloch, vitrínach obchodov, reštauráciách a tak ďalej, možností je nekonečne veľa.

Geometria v podaní farebného spektra

LED osvetlenie má tri základné odtiene bielej, teplú, studenú a neutrálnu, okrem nich sú však na trhu aj farebné varianty v modrej, zelenej, žltej a ružovej farbe, a tie sú vhodné do pozície náladového alebo doplnkového osvetlenia priestoru, ide o LED typu SMD 1808 so životnosťou až do 50-tisíc hodín svietenia a uhlom 120°. Ak patríte k tým, ktorí ešte nevyskúšali ich príjemné svetlo a nekonečné možnosti inštalácie, je načase to zmeniť a zaobstarať si niektorý z druhov LED pásikov, budete milo prekvapení.

Nákupy

Matrac BIG TRIPLE pre náročných.

Dnes už čoraz väčšia skupina ľudí venuje svoju pozornosť zdravému životnému štýlu a všetkému, čo s tým súvisí. Zdravá strava a pohyb sú vari najčastejšie pojmy, ktoré charakterizujú ľudí dbajúcich o svoje zdravie. No čoraz viac týchto ľudí si uvedomuje aj dôležitosť spánku na našu životnú energiu, pracovnú výkonnosť a celkové zdravie. A preto je už úplnou samozrejmosťou kvalitný matrac, ktorý nám robí spoločníka takmer jednu tretinu nášho života.

posteľ

Výrobcovia matracov dnes ponúkajú na trhu matrace rôznej kvality, medzi ktorými sú aj luxusné matrace pre tých najnáročnejších klientov. A samozrejme, že takéto matrace má vo svojej ponuke aj slovenský výrobca matracov spoločnosť SEGUM. K takým „vlajkovým lodiam“ tohto výrobcu, patrí matrac BIG TRIPLE Segum, ktorý ponúka nevídanú kvalitu a obdivuhodné parametre.

Tento stredne tvrdý matrac vzbudí už na prvý pohľad pozornosť už len svojou výškou 31 cm. No ešte dôležitejšie však je to, čo sa skrýva v jeho vnútri a čo poskytuje najvyšší komfort pre jeho majiteľov. Ide o taštičkový matrac s enormne veľkým počtom malých pružiniek, ktorého zloženie tvorí množstvo ďalších vrstiev. Na povrchu je 5 cm revolučná a extrémne vzdušná pena WATERGEL, ktorá poskytuje maximálny pocit pohodlia. Okrem klasických taštičiek tento matrac obsahuje aj vrstvy s mikrotaštičkami, čo sú maličké pružinky veľkosti 2,2 alebo 3,8 cm. Takže tento mix rôznych pružín a mikropružín z tenkého kvalitného drôtu vytvára dokonale vzdušný ortopedický matrac, ktorý poskytuje excelentnú oporu každej chrbtici.

posteľ

Ďalšou vrstvou je latexová pena, ktorá patrí k najdrahším a najkvalitnejším materiálom používaným na výrobu matracov. Ide o 100% latex, ktorý sa vyznačuje dlhou životnosťou a elasticitou. Takže ak máte záujem o super kvalitný matrac so 7 anatomickými zónami tvrdosti, tak BIG TRIPLE je pre vás najlepšou možnou voľbou.

Nákupy

Sklenené dvere odolné voči nárazu a teplote

Aj malá inovácia vo forme posuvných dverí prináša do interiéru veľkú zmenu v podobe nadčasovosti, presvetlenia, väčšej vzdušnosti a ľahkosti. Sklo je neutrálny materiál, ktorý je v poslednom období využívaný aj v architektúre a jeho využitie na realizáciu sklenených posuvných dverí je inovatívnym riešením. Ponuka sklenené dvere posuvné má mnoho inšpirácii a nápadov, ktoré Vám ukážu široké možnosti využitia sklenených posuvných dverí realizovaných zo špeciálne tvrdeného kaleného skla.

sklo v priestore

Je všeobecne známe, že pred sklom máme rešpekt. Či sa nerozbije, či sa neporaníme, či je dostatočne pevné a mnohé iné otázky. Ponúkaný sortiment dverí je úplne bezpečný, patentovaná technológia využíva na realizáciu dverí výhradne špeciálne tvrdené sklo, ktoré má dostatočnú hrúbku, vysokú pevnosť a dokonalú bezpečnosť. Použité sklo je v porovnaní s bežným sklom takmer nerozbitné, pevné a ak aj príde k jeho rozlomeniu vždy sa roztriešti na malé tupé úlomky, ktoré nikoho nezrania. Dizajn ponúkaných dverí je buď celosklenený alebo sú využité špeciálne fólie, ktoré vkusne dopĺňajú interiér a dvere tak vytvárajú v priestore samostatný doplnok hodný povšimnutia. Kolekcia je elegantná, nadčasová, má skutočne široké využitie v malých ale aj vo veľkých priestoroch, kde buď šetrí miesto alebo pomáha rozdeľovať veľký celok na menšie časti.

povrchová úprava skla

Na rozdiel od bežných dverí sa sklenené dvere nikdy nepoškriabu a ich údržba je teda veľmi jednoduchá, stačí pretrieť prach zo skla a originálny dizajn dverí sa uchová počas dlhého obdobia. Spôsob ich otvárania je absolútne jednoduchý, sú ľahké, posuvný mechanizmus s vodiacimi lištami a dojazdovými podložkami zabezpečuje ich tichý chod bez problémov, izolácia a intimita priestoru je takisto samozrejmosťou. Ponúkané rozmery majú nekonečné možnosti a sú prispôsobené požiadavkám zákazníka, celosklenené prevedenia až do výšky cca 2,5 m sú takisto v ponuke a v kombinácii so sklenenými stenami vytvárajú neopakovateľné architektonické riešenie.

Nákupy

Účinná ochrana s antibakteriálnymi gélmi

Číhajú všade okolo nás, neexistuje miesto, kde by neboli. Vo väčšom množstve alebo v menšom – sú všade. Neviditeľné, a predsa tak veľmi nebezpečné, ohrozujúce zdravie nielen naše ale aj našich najbližších. Baktérie a vírusy majú radi všetky miesta no predovšetkým tie, ktoré sa neudržiavajú v čistote alebo miesta s vysokou koncentráciou ľudí. Nesmieme však zabúdať ani na to, že to čo čisto pôsobí v skutočnosti aj čisté a hygienicky nezávadné je. Preto je lepšie myslieť na prevenciu, ako neskôr ľutovať že sa prípadným chorobám dalo jednoducho zabrániť.

detská a dospelá ruka

Súčasná doba si ochranu pred baktériami a vírusmi vyžaduje z dobre známych dôvodov ešte o niečo viac, všadeprítomný covid číha na každom kroku, preto sa musíme chrániť ako len vieme. Je dobré myslieť na prevenciu a ochranu svojho zdravia, ktorá sa začína našimi rukami. Ruky sú tým miestom, ktoré sa všetkého dotýka, ruky sú tým miestom, ktorým si nebezpečné vírusy a baktérie zanášame do nášho tela a ohrozujeme svoje zdravie. Ruky sú tým miestom, ktoré podávame ostatným pri pozdrave, a nakoniec aj tým miestom, ktorými hladíme svojich najbližších.

použitie antibakteriálneho gélu

Čistota a dezinfekcia rúk je preto ten prvý a zároveň najdôležitejší krok, ktorý môžete pre svoje bezpečie urobiť. Kvalitné antibakteriálne gély nutrifit.sk s mimoriadne vysokou účinnosťou Vám s tým hravo pomôžu a dokonalo ochránia Vaše ruky pred neviditeľnými nepriateľmi aj na miestach, na ktorých voda a mydlo nie sú prístupné. Preto je veľmi vhodné mať tieto účinné gély neustále po ruke a používať ich niekoľkokrát denne ako prevenciu, no určite ihneď po návšteve miest s vysokým pohybom ľudí či spoločných priestorov.

Myslite na zdravie svojich najbližších rovnako ako na to svoje a nezabúdajte, že zabrániť pohrome v podobe nepríjemnej choroby s ťažkým priebehom je jednoduchšie ako sa na prvý pohľad zdá. Naše dezinfekčné gély Vás účinne ochránia a Vy viac nemusíte mať obavy pred neviditeľnými vírusmi a baktériami.

Nákupy

Kvalitne urobená elektroinštalácia je dôležitá pre spoľahlivé fungovanie stavby

Na stavbu rodinného domu by sme si mali vyberať len erudované stavebné firmy, ktoré už majú za sebou nejaké výsledky a všetko si overiť aj u zákazníkov, pre ktorých nejakú stavbu realizovali. Spoľahlivá stavebná firma vám ušetrí nemálo času, peňazí a námahy a všetko to, čo by ste pri stavbe domu museli absolvovať sami.

ruky, podanie rúk

Najvhodnejšie riešenie je nechať všetko na odborníkov, zistiť, ktorá elektroinštalácia je spoľahlivá však nie je jednoduché. Dá sa to oslovením zákazníkov, pre ktorých daná firma už nejakú stavbu realizovala a podľa toho si vyberať. Na kvalitných pracovníkov sa oplatí čakať, pretože mnohé nemajú voľné termíny na počkanie, ušetríte tým však dosť financií a tiež času. Najlepšie by bolo, ak by firma mala skúsenosti aj s daným typom stavby, napríklad drevostavby, zelené strechy, pasívne domy a podobne. Okrem robotníkov je dobré obrátiť sa na spoľahlivý a odborne zdatný stavebný dozor, ktorého úlohou je dozrieť na kvalitu prác a všetkých inštalácií počas celej realizácie stavby.

Logistika celej realizácie je veľmi dôležitou súčasťou, pretože vás môže stáť dosť veľa peňazí, ak to celkom nezvládnete. S týmto je najvhodnejšie obrátiť sa na spoločnosti, ktoré sa tomu venujú, napríklad v Košiciach. Môžu vám ponúknuť svoje skúsenosti pri riadení výstavby, manažovaním a zosúladením dodávania všetkých profesijných technológií, potrebných pre fungovanie stavby. Sú proklientsky orientovaní, v danej oblasti sa neustále vzdelávajú a pri realizáciách využívajú aj zahraničné technológie ako sú tepelné čerpadlá, zelené technológie, solárne systémy, chladenie a kúrenie či inteligentná elektroinštalácia a mnoho iných riešení.

plán, architekt

Spoločnosti majú pracovníkov na profesionálnej úrovni, neustále sa zlepšujú, zdokonaľujú a rastú aj osobnostne, aby boli schopní poskytovať kvalitnú prácu, ktorej výsledkom bude dielo, pod ktoré sa budú môcť podpísať. Služby poskytujú pri príprave a inžinieringu výstavby v pozemnom staviteľstve, spracovaní projektov všetkých profesií, realizácii profesijných riešení, kompletných realizáciách stavieb „na kľúč“ a takisto pri poskytovaní správy a servisu.

Nákupy

Na priváte sa môžete úplne odviazať

Internetové portály, ktoré sa zameriavajú na poskytovanie erotických služieb, na trhu fungujú už 17 rokov. Prinášajú prehľad v tom, čo si môžete vyskúšať a objednať v oblasti erotiky, erotických privátov a sexuálnych služieb. V každom väčšom meste na Slovensku sú záujemcom k dispozícii dievčatá či muži, ktoré poskytujú erotické služby, ktoré zahŕňajú eroticke privaty sex len s jednou, s dvoma či viacerými dievčatami, mužov či transsexuálov a z druhov služieb sú to aj drsnejšie praktiky ako je anál, hlboký anál, orál, lesby, tiež striptíz, ale aj masáže, erotická masáž či tantra alebo nuru masáž a podobne. Tieto praktiky sú určené hlavne pre zákazníkov, ktorí si chcú splniť svoje tajné erotické priania a túžby.

images (1)

Rozptýlenie človek hľadá v najrôznejších činnostiach, ktoré mu prinesú radosť a splnenie najtajnejších snov. Šikovné masérky dokážu človeka priviesť na iné myšlienky, dosiahnu to, že človek sa aspoň na pár minút odosobní od denných problémov a uvoľní svoju myseľ. Zároveň prežije vzrušenie a vyvrcholenie, o ktorom doposiaľ len sníval. Služby si môžete vybrať doma na internetových stránkach, ktoré ponúkajú orálny, análny sex, klasiku, švédsku trojku či masáže ako je tantra, tiež eskort sex či privat služby.

Sex-a-romantika_v2-1

A práve erotické priváty sú veľmi obľúbené, pretože zákazník si môže byť istý, že všetko prebehne diskrétne, v čistom a príjemnom prostredí, preňho pohodlnom a so zaručeným výsledkom. Hovoria mu aj raj na zemi, tam sa môže každý odviazať a naplno si vychutnať každý dotyk bez obáv a ostychu. Pre záujemcov, ktorí preferujú známe domáce prostredie, existujú eskort služby, teda dievča či muž príde na uvedenú adresu kam budete chcieť a svoju prácu vykoná rovnako dobre ako v salóne.

Sex sa stal službou ako každá iná, už nie je tabu a salóny, ktoré ich poskytujú, navštevuje stále viac zákazníkov. Tu dostanú všetko, po čom túžia a snívajú a odchádzajú uvoľnení s príjemným pocitom splnených želaní.