Nezaradené

Urobte z nich šperky

Hodinky

Darček ako pre muža tak aj pre ženu. Hodinkami nemožno niečo pokaziť. No samozrejme že pri ich výbere musíte byť opatrní. Sledujte aký vytýčený štýl má vaša priateľka či priateľ. Niekto má rád zlato iný zasa striebro. Do hodiniek sa oplatí investovať elegantný a vkusný šperk ktorý bude stáť za to. A vašu druhú polovičku veľmi poteší. Ak by ste z výberom neboli úspešný vždy je možnosť vrátenia tovaru preto žiadny strach. Ale sledujte svôjho partnera partnerku a jeho alebo jej štýl trafíte.

hodinky

Náramky

Lacnejšia varianta ako hodinky, ktorá je vhodná ako pre mužov tak aj pre ženy. No pozor zase sa to opakuje že musíte sledovať štýl toho druhého. Náramky voľte väčšinou tmavých farieb ak chcete predsa len investovať viac a chcete niečo zo zlata alebo striebra treba dávať pozor či daná osoba nekladie odpor napríklad k zlatu. Avšak ak vaše finančné možnosti nie sú najlepšie skúste toho druhého potešiť niečím čo sami vyrobíte. Na internete nájdete množstvo návodov ako na to. Pletenie náramkov pozná mnoho ľudí, preto nájdete aj mnoho skvelých nápadov.

Náušnice

Klasika niečo pre ženy. Náušnice rôznych tvarov dĺžky. No vsaďte na jednoduchosť. Veľmi známi šperk Svarovski poteší každú ženu. Svarovski je výborná voľba šperku. Je to brúsené sklo. A to vytvára efekt rôznych farieb. Vkusné a elegantné náušnice voľte skôr menšie. Budú mať každodenné využitie a nič tým nepokazíte a nemusíte sa obávať že sa vašej priateľke nebudú páčiť

náramky

Kabelky

Nie jedna žena je tak povediac kabelkový maniak. Kabelky nie sú len takým obyčajným doplnkom majú praktické využitie čo je veľmi dobre. Každá jedna žena keď sa niekam chystá potrebuje veľké množstvo vecí. Ale otázkou ostáva akú kabelku vybrať. Jeden z najťažších výberov. Najlepšie je keď viete presne po ktorej kabelke jej srdce túži. Ak to teda neviete vyberajte kabelku zemitých farieb. No však ak si netrúfate na kúpu kabelky darujte darčekový poukaz. Istotne vašu milovanú potešíte.

Ženy ste šperkom samy o sebe no nezabúdajte na to, že sa musíte pravidelne o seba starať. Šperkom z vás nerobia len šperky ale aj tie maličkosti ako je váš úsmev a vkusné správanie. Veľa šťastia pri výbere toho správneho doplnku.