Nezaradené

Poďte do Afriky

No  napriek tomu ju mnohí ľudia považujú za veľmi atraktívnu a verte tomu, že sa im niet čo čudovať. Kto raz navštívil Afriku, môže mu byť jasné, že na ňu bude mať len tie najkrajšie spomienky. Nejde len o to, že sa tam stretnete s niečím úplne rozdielnym, ako poznáte. Afrika je jednoducho miesto, ktoré si zamilujete hneď na prvý pohľad. Je však veľmi veľký rozdiel, kam sa chystáte. Tunisko je rozhodne turistická destinácia, kde uvidíte, ako vyzerá africký cestovný ruch v praxi. Je zvláštne, že práve toto je niečo, na čo by ste mali jednoznačne myslieť a brať ohľad. Ak však túžite po tom zažiť skutočnú Afriku, mali by ste sa vybrať do Kene.

safary

Keňa je jednoducho miesto, ktoré by ste mali vidieť, ak túžite po realite Afriky. A tým  myslíme úplne so všetkým. Chudoba, hlad, bieda, špina a všetko navôkol. Keď si to však vezmeme v globále, je pravda, že si skôr zoberieme k srdcu to pekné ako to škaredé. Preto, aj keď sa vám to bude zdať divné, po odchode z Afriky si nebudete pamätať na dotieravých predavačov. Nebudete si pamätať ani na špinu, ktorá vás čakala pri vstupe do niektorého z mnohých miest. Budete myslieť na všetko, čo ste tam zažili a čo ste videli. A to si môžete byť istý, že toho bude naozaj veľmi veľa. Je len na vás, ako sa rozhodnete. No sú veci, ktoré sú na Afrike skutočne okúzľujúce.

slon

Typický červený piesok zo sahary, ktorý vás bude sprevádzať naozaj všade a nezáleží na tom, kam pôjdete. Nenechajte si ujsť masajov a nechajte ich, nech vám niečo porozprávajú o svojej kultúre. Taktiež však určite nevynechajte safari. Ak chcete vidieť, ako vyzerajú zvieratá, ktoré inak poznáte len z rozprávky Leví Kráľ, teraz máte tú pravú možnosť. Uvidíte, že budete naozaj ohromení hlavne z toho, že uvidíte všetky tieto zvieratká vo voľnej prírode, ničím obmedzené. Okrem toho aj východ slnka stojí jednoznačne za to.