Nezaradené

Jeden z najlepších seriálov všetkých čias, alebo nie je office ako office

Ak si radi nájdete čas na sledovanie zábavných seriálov, pravdepodobne vám niečo hovorí názov The Office (Kancl). Pokiaľ nie, tak je to chyba a prichádzate o veľmi populárnu a zábavnú klasiku, ktorá si získala srdcia a hlavne smiech, ako aj pozitívne recenzie viacerých divákov po celom svete. Ale hlavne v Anglicku a USA, čiže je možné, že ešte relatívne dosť slovenských a českých divákov tomuto seriálu nedalo šancu. A to je škoda, odporúčam vám zmeniť to a tento seriál si dnes formou webových stránok pozrieť online, alebo si stiahnuť pár častí. No pre poriadok musím uviesť určité potrebné detaily.

samijlík

Pri hľadaní tohto seriálu pod názvom The Office pravdepodobne skôr natrafíte na jeho americkú verziu, nakoľko má veľa sérií a častí. No americká verzia seriálu sa inšpirovala tým pôvodným, britským z roku 2001, ktorý má žiaľ „iba“ 3 série.

•         To však nemení nič na tom, že je to predsalen originál a v podstate tak i o štipku humornejší a lepší. Preto odporúčam v prvom rade vyhľadať pôvodný The Office UK.

To však neznamená, že by bola americká verzia The Office viditeľne horšia, to vôbec. Aj táto verzia je sympatická a humorná, navyše má oveľa viac častí a rovnako je i kvalitne spracovaná a má takisto vysokú popularitu. Pozrel som si veľa častí i tejto verzie a tiež nemá chybu, ale ak mám byť úprimný, tak 3 série pôvodného britského originálu sa vo mne uchovali viac, než všetky série toho amerického dokopy. Britský The Office UK je skrátka originálny a bomba, pri ktorej som sa zo začiatku nonstop smial a k týmto 3 pôvodným sériám sa vraciam i dnes.
•         Tieto originálne série má na svedomí predovšetkým zabávač, herec a spevák Ricky Gervais, ktorý tu hrá i hlavnú úlohu. Na tomto seriáli postavil štýl svojho humoru, aký ho preslavuje dodnes a nájdete od neho i podobné neskoršie projekty (Komparz, David Brent: Life on the road) .

gorila

The Office UK v skratke: David Brent riadi pobočku predávajúcu papier. Svoju pozíciu však nechápe ako povinnosť a prácu, ale zosobnil sa do úlohy „cool zábavného“ šéfa. No že je „cool“ a zábavný si myslí iba on. Pre svoje okolie pôsobí nadmieru trápnym a otravným dojmom.