Nezaradené

Estée Lauder sa snaží vyhnúť zakladateľovi značky starostlivosti Deciem

Právny manéver pochádza po šokovom vyhlásení pána Truaxa, že obchody Deciem budú dočasne zatvorené. Spoločnosť je najlepšie známa svojou kultovou líniou starostlivosti o pokožku The Ordinary.
Estée Lauder sa snaží dočasne nahradiť pána Truaxe Nicola Kilner, generálny riaditeľ spoločnosti Deciem.
Požaduje tiež odvolanie pána Truaxeho z predstavenstva spoločnosti Deciem, ktoré mu bráni prijímať alebo vypúšťať zamestnancov a vydávať vyhlásenia na účtoch sociálnych médií spoločnosti.

továrna

Čo je Deciem?

 
Deciem je spoločnosť založená v roku 2013 v Toronte. Spoločnosť, ktorej slogan je „abnormálna kozmetická spoločnosť“, vlastní viacero značiek zameraných predovšetkým na starostlivosť o pleť a vlasy.
Najpopulárnejšia a najznámejšia je The Ordinary, líniová starostlivosť o pleť, ktorá ponúka produkty najčastejšie spojené s drahými krémami a sérom.
Väčšina produktov od The Ordinary, napríklad, stála len pár dolárov a vďaka ponuke spoločnosti Deciem sú fanúšikovia fanúšikovia spokojní.
Bola považovaná za jednu z popredných značiek starostlivosti o pleť posledných rokov. Získala kultúru, množstvo ocenení za krásu a pozornosť veľkých spoločností v odvetví ako Estée Lauder, ktoré kúpili podiel v roku 2017.

Čo je v poriadku pri tom, ako si urobíte make-up vo vlaku?
„To je to, čo ženy potrebujú“
Obchodné štvrte Deciem vyrastali v Kanade, USA, Veľkej Británii, Austrálii a Južnej Kórei. Predpokladá sa, že v tomto roku plánuje predaj 300 miliónov dolárov (228 miliónov libier).
Kim Kardashian West vyhlásil za fanúšik jedného zo sérií sériových retinoidov.

průmysl

Čo sa deje v Decieme?
 
Rozširovanie spoločnosti Deciem bolo spôsobené čiastočne sociálnymi médiami, ktoré sa rozprestierali okolo jeho obrovsky populárnej linky The Ordinary.
Problém však začal, keď sa pán Truaxe v januári rozhodol prevziať účty sociálnych médií spoločnosti. Začal vysielať osobné a niekedy aj bizarné správy, často sprevádzané skľučujúcimi titulkami, mätúce fanúšikov značky.
Ako sa televízna teenagerka stal skutočným kráľom
Značka Deciem značky Skincare zatvára obchody
Taktiež používal sociálnu platformu na to, aby verejne prerušil vzťahy s spolupracovníkmi a vylúčil sa z online komentátorov.
Potom prišla streľba pani Kilnerovej, ktorú opäť najal v júli, a rezignáciu finančného riaditeľa spoločnosti.