Dezent disky

Kvalita ponúkaná za výhodné ceny sa stáva v dnešnej dobe raritou. Množstvo značiek ponúka svoje produkty za príliš vysoké ceny, zatiaľ čo produkty nevydržia ani dva roky. Výnimka však potvrdzuje pravidlo a jednou z takýchto výnimiek je rozhodne značka Dezent. Ak sa zaujímate o automobily a príslušenstvo k nim, určite ste sa už zamýšľali nad kúpou diskov na kolesá vašich áut. Na trhu nájdete množstvo predajcov špecializovaných na disky, či už športové, pretekárske, luxusné alebo čisto pre obyčajných šoférov. Líšia sa cenovo, dizajnovo a často i kvalitou.

dezent-te-dark

Ak ste jedným z ľudí, ktorí radi ušetria, no zároveň si potrpia na kvalitné produkty, práve re vás je vhodná značka Dezent. Ide o nemeckú firmu, ktorá na trhu nie je nováčikom. Je na trhu desiatky rokov, a preto je spoľahlivá a zákazníci sú s ňou spokojní. Okrem cenovej dostupnosti sú moderné, jednoduché a určite zaujmú každého šoféra. Predávajú sa v cenovej relácii od 40 do 120 eur na jeden disk. Značka ponúka najmä klasické farby, teda čierna, sivá či strieborná. Populárnymi je však najmä čierna s bielymi pruhmi, ktorá dodá vášmu autu ešte luxusnejší a jedinečný vzhľad. Môžete si zakúpiť disky s priemerom od 14 do 20 centimetrov a v šírke od 5,5 do 9 centimetrov.

dezent-td

Ďalšou výhodou týchto diskov je aj ich TUV schválenie a tiež typové schválenie. Nestretnete sa teda s problémami pri zápise diskov alebo na kontrole STK. Disky sa zapisujú na dopravnom inšpektoráte, tak ako aj všetky ostatné. S administratívou teda nebudete mať určite problém, čo je výhoda najmä pre zaneprázdnených ľudí. Tieto disky sa hodia na všetky typy áut, či už vlastníte menšiu škodovku alebo luxusnejšie Volvo. Je to naozaj úplne jedno, pretože dezent Najdisky sadne na každé kolesá.

Kúpu diskov od nemeckého Dezentu rozhodne nebudete ľutovať. Budete s nimi spokojní a dokonca vám ich budú závidieť aj vaši blízki. Veď vyskúšajte sami!