Najmodernejšie kuriérske a poštové obálky

Online obchod zažíva v poslednom období nezvyčajný boom a ľudia si postupne tento spôsob kupovania obľúbili, má mnoho predností v porovnaní s hodinami strávenými v nákupných centrách.

Online výber a nákup tovaru si ale vyžaduje spoľahlivé zabalenie a doručenie bez poškodenia výrobku. Rozhodnúť sa pre správny výber obalového materiálu je pomerne zložité, ponuka je široká aj vrátane papierových obaloch.

delivery-1417310_640

Pre uľahčenie a ušetrenie času Vám prinášame osvedčenú kvalitu v podobe pevných a kvalitných plastových obálok. Ponúkané plastove obalky sú vyrobené modernou technológiou 21. storočia, ktorá im zaručuje silu, kvalitu, pevnosť a odolnosť a ktorá poskytuje zákazníkom ekologicky a aj ekonomicky výhodný produkt.

V porovnaní s osvedčenými kartónmi sú ich výhody minimálne v tom, že plastové obálky vyžadujú minimum priestoru, ľahko sa uskladňujú a nakladajú na prepravu, sú omnoho viac odolnejšie a šetria prepravcom čas, priestor a energiu, čo sa odzrkadľuje aj na výslednej cene pre zákazníka.

Sila a kvalita obalového materiálu je základom úspešnej prepravy a ponúkané kolekcie ju reprezentujú. Samotná obálka je vyrobená z dokonale recyklovateľného plastového materiálu, ktorý je použitý na výrobu vnútornej tmavej fólie, nepriehľadnej strednej fólie a vonkajšej matnej fólie. Výsledkom je diskrétna, kvalitná a pevná plastová obálka, hygienicky nezávadná, popisovateľná CENTRO fixou a vhodná aj na prepravu a balenie potravín.

envelope-997009_640

Originalitu a jedinečný vzhľad jej dáva farebná povrchová plastová fólia v pútavých živých farbách a možnosť výberu s uškom alebo bez neho. To určuje aj široké využitie plastovej obálky – je vhodná na zasielanie tlačovín, textilu, drobných predmetov a má využitie aj v domácnosti, v dielni alebo aj na záhrade. Je vode a prachu odolná a unikátny spôsob uzatvárania pomocou samolepiaceho pásu zabezpečuje dokonalú ochranu obsahu, takže sa nemusíte obávať, ak ju napríklad využijete na uskladnenie potravín.

Ponúkané balenia sú väčšinou od 10 až po 100 kusov, hrúbka obálky je zväčša v intervale 50 – 100 um, v prípade Vašich individuálnych požiadaviek ich stačí presne definovať konfigurácie dĺžky, hrúbky, farby a obálka sa vyrobí podľa Vašich požiadaviek.

Rozhodnite sa rozumne, ekonomicky a aj ekologicky a vyberte si z kolekcie ponúkaných plastových obálok.