Nezaradené

7 SPÔSOBOV AKO MÔŽE ŽENA PESTOVAŤ SVOJU ŽENSKÚ ZLOŽKU

1)  Venujte denne viac času nezacielnému spôsobu uvažovania o denných problémoch. Najlepšie sa to robí pri prechádzke alebo na obede s niekým, kto nehľadá riešenia svojich problémov.
 cesta s tulipány
2)  Majte pravidelné upokojujúce rituály, meditáciu, jógu, prácu v záhrade alebo len obyčajné ranné pitie čaju alebo kávy na balkóne či terase. Minúty strávené týmito činnosťami venujte sami sebe, nenechajte sa ovlyvniť myšlienkami na iných.
 
3)  Aspoň 4 objatia denne od príbuzných, členov rodiny či priateľov.
 
4)  Doprajte si masáž alebo relaxačný kúpeľ zo všetkým čo k tomu patrí. Uvoľníte sa a dodá vám to  príjemný pocit z vlastného tela.
 žena na motorce
5)  Staňte sa „turistkou“ vo vlastnom meste a pravidelne si spravte si minidovolenku iba sama pre seba. Z práce chodievajte domov rôznymi cestami a cestu domov si užívajte, kochajte sa okolím a všetko pozorujte vnímavým, nezaujatým pohľadom.
 
6)  Vytvorte si pracovný štýl, ktorý podporuje vašu ženskú stránku. Skôr počítajte s pomocou a podporou než aby ste bola príliš nezávislá a samostatná. Nikdy si nenechajte ujsť príležitosť aby vám nejaký muž pomohol otvoriť dvere či pomohol niesť nákup. Majte vo svojom zamestnaní fotografie svojich priateľov, rodiny a známych. Obklopte sa krásnymi vecami a kvetmi.
 
7)  Urobte si zoznam všetkého čo treba urobiť a dajte nad to nadpis „Veci,ktoré netreba urobiť hneď“. Vyhraďte si jeden deň v mesiaci keď nebudete riešiť žiadne problémy. Ak ste matka vyberte si voľný deň a odíďte z domu a od detí.
 děvče se sluchátky
8)  Nájdite si čas na svoje záľuby a tvorenie. Či je to už varenie domácich jedál, pečenie, výroba mydla alebo niečo iné. Venujte sa každej tejto činnosti s láskou a výsledok nech je čo najdokonalejší.
 
Malý tip na koniec: ak by ste sa o toto všetko snažila naraz, zmohlo by vás to. Preto si napíšte skrátenú verziu a pripnite si ju napríklad na chladničku aby ste ju mala na očiach a postupne kroky realizujte. Bez uskutočnenia týchto krokov by ste stále zotrvávala vo svojej mužskej podstate a sabotovala by ste vzťahy vo svojom okolí.