Zažite dokonalé uvoľnenie a nepoznané pôžitky pri tantrickej masáži!

Keď vám známy povie, že bol na masáži, pravdepodobne si pomyslíte, že bol asi na nejakej klasickej masáži chrbta, aby zregeneroval svoje unavené telo. A asi by ste boli prekvapení, ak by povedal, že navštívil exotickú tantra masáž, ktorá má veľmi zaujímavý charakter. Viacerí možno viete, že dokáže pôsobiť eroticky, nakoľko sú jej súčasťou nahota a tiež senzuálne dotyky v oblasti intímnych partií. Čo následne ale možno veľa laikov ignoruje je fakt, že tieto špecifické postupy slúžia k dosiahnutiu dokonalého telesného a emočného uvoľnenia.

žena, ručník, krém

Cieľom je odstránenie všetkých nahromadených telesných, duševných a takisto sexuálnych blokov. Tieto bloky sú niečím, čo nám bráni naplno oslobodiť našu myseľ, takisto dosiahnuť plnohodnotnú fyzickú úľavu a získať nové sily. Tým, že sa pomocou tantrickej masáže odstránia, vznikne priestor k spoznaniu nových pôžitkov, nových myšlienok a k čerpaniu čerstvej životnej energie.

Ich postup je však veľmi špecifický. Ako bolo spomenuté, treba počítať s nahotou, vzrušujúcimi dotykmi po celom tele vrátane primárnych erotogénnych zón a tiež s tým, že sa o vás pravdepodobne postará príťažlivá masérka. Ak si spojíme tieto faktory dokopy, asi nám vznikne otázka, čo ak pri masáži príde k prirodzenej erekcii?

žena, modelka, ručník

Nie je to nič, s čím by sa nepočítalo. Pri návšteve obľúbených služieb ako senzualne masaze bratislava sa za túto prirodzenú vec nemusíte hanbiť. Práve naopak. Je to jeden z charakteristických znakov, že prišlo vo vašom prípade k požadovanému uvoľneniu, vrátane toho sexuálneho. A to je predsa cieľom týchto originálnych tantrických masáží.

  • Zároveň výsledok v podobe veľmi príjemných pocitov, ktoré vám iné typy masážnych salónov neposkytnú. Tento pôžitok vám naopak poskytne len práca so sexuálnou energiou a špeciálne techniky, ktoré sa pri nej v tantra salónoch používajú.