Senzuálna masáž: liek na ženské aj mužské libido

Na začiatku tohto článku musíme vyvrátiť jedno „pravdu“, a to, že nechuť na sex zažívajú len ženy a ich partneri, v dôsledku toho trpia. Nechuť na sex sa objavuje rovnako u žien aj u mužov. Určite treba uznať, že muži majú s týmto problémom, menšie problémy, pretože na ich telo a hlavu nevplýva až toľko vecí. V tomto smere sú rozhodujúce najmä hormóny, ktorých majú ženy nepochybne trošku viac, respektíve, riadia viacero procesov v organizme. OK, krátke vysvetlenie chuti a nechuti na sex by sme mali za sebou, a teraz poďme k tomu, ako s touto komplikáciou úspešne bojovať.Žena v červenom pletenom svetri bozkáva muža v modrom svetri v zasneženom lese.jpg

Nechuť na sex, sexom nevyriešite

Teraz sa prihovoríme pánom. Ak vaša partnerka nemá chuť na sex, tým, že ju budete do neho nútiť, nič nezlepšíte, ale naopak, všetko iba zhoršíte. To platí aj naopak, ale áno, treba uznať, že ženy do sexu tlačia mužov menej často.
Riešením je to, ak svojho partnera alebo partnerku, na sexuálne radovánky, navnadíte. Existujú rôzne spôsoby. Môžete vyskúšať rôzne výživové doplnky na zvýšenie libida, afrodiziaká alebo aj farmaceutické produkty. Ak si však chcete „navnaďovanie“ naozaj užiť, vyskúšajte senzuálnu masáž. Tá je nepochybne jedným z najúčinnejších spôsobov, ako podporiť svoje libido.Chlap drží ženu za tvár v miestnosti s žiarovkami na strope.jpg

Odbúra príčiny, nie iba dôsledky

Je potrebné, aby ste si uvedomili jednu vec. Ak nemáte chuť na sex, samotným problémom, nie je sex, ale iné faktory. Stres, nadváha, choroba alebo partnerské nezhody. Pri senzuálnej masáži môžete dokonale zrelaxovať a taktiež utužiť vaše vzťahy, inak povedané, dostať sa bližšie k sebe. Preto ide o jeden z najlepších spôsobov, ktoré neriešia len samotný problém s nedostatočným libidom, ale taktiež príčiny tohto stavu.
Ak sa teda v podobnej situácii nachádzate aj vy, doprajte si čím skôr poriadne vzrušujúcu senzuálnu masáž, ktorá nenechá chladným ani skalu. A vlastne ešte jedna vec. Ak sa do toho pustíte, musíte zabudnúť na akúkoľvek hanbu a ostych. S týmito dvoma vecami, to totiž nebude to pravé.