Nezaradené

Do terénu, na doma, všade. Tento produkt prináša viacero praktických možností

Čo keby som vám povedal, že existuje kus nábytku na cesty aj na doma, ktorý v oboch prípadoch nájde svoje skvelé, zábavné, rovnako tak aj praktické využitie? Asi budete zvedaví, čo mám na mysli. Sú to nafukovacie sedačky.
Tie môžete veľmi jednoducho zbaliť do podoby menšieho vaku s hmotnosťou iba 1,2 kg. K dispozícii máte i prenosný obal s popruhmi rovnako, ako keby ste niesli menší ruksak. No po rozbalení a následnom nafúknutí budete mať pred sebou veľmi pohodlnú sedačku plnenú vzduchom s rozmermi 200 x 90 x 70 centimetrov. Aké bude mať využitie?

jezero

Myslím si, že aj vás už napadlo hneď niekoľko zaujímavých a zábavných spôsobov. Pokiaľ ste športová nátura či radi zavítate do vzdialenej prírody na turistiku, sedací vak a jeho následná podoba sedačky či menšieho gauča vám určite príde vhod v podobe pohodlného priestoru na oddych, posedenie, alebo relax v okolitej prírode, pričom sa nemusíte báť jej poškodenia, nakoľko je vyrobená aj k týmto účelom a so sebou nesiete kus kvalitného materiálu, konkrétne ide o ripstop nylon. Podobné využitie bude mať i na rôznych letných hudobných festivaloch, či spoločenských podujatiach pod holým nebom, na ktorých budete chcieť zotrvať dlhší čas a určite vás prepadne únava, alebo zanedbaný pocit komfortu.

Nenechajte tak nič na náhodu a nafukovací vak zoberte so sebou, určite ľutovať nebudete. A čo takto návšteva kúpaliska, bazénu, alebo štrkoviska? Budete mať vyriešené sedenie, ale rovnako tak aj zábavnú nafukovačku vhodnú k plavbe na vode. Zábava i relax v jednom, už len počkať na leto!

nafukocí kytara

Aj keď praktické vlastnosti tohto sedacieho vaku napovedajú, ba priam nás volajú do terénu, svoje využitie nájde i u vás doma na záhrade, alebo pokojne aj v izbe. Pohodlná sedačka plnená vzduchom poteší i vaše mladšie ratolesti. To však neznamená, že je určená iba pre deti či ľahké váhy, jej nosnosť je až 200 kilogramov, čiže aj pokiaľ ste kus chlapa, môžete sa bez obáv uvelebiť.