Nezaradené

Ako zmeniť starý nábytok aby vyzeral super

Ak chcete dať svojmu luxusnému apartmánu novodobý vzhľad, tento štýl môže skutočne nastaviť váš domov do dokonalého vzhľadu. Naše tipy Vám pomôžu premeniť váš byt domov kus po kuse.

sofa

Ako začať
Po prvé, budete chcieť premýšľať o tom, aký typ nábytku chcete zmeniť. Môžete nájsť art deco šatníky, vinobranie kuchynské stoly a stoličky, rámované zrkadlá a ďalšie v miestnom obchode so starožitnosťami, použitý nábytok, zásuvky, alebo on-line. Uistite sa, že nábytok je masívne drevo, pretože dyhované plochy všeobecne nefungujú dobre.
Ďalej budete musieť zhromaždiť svoje materiály.

příborník

Budete potrebovať:

  • Štetce / farba (šedo-biele, zelené biele pracujú najlepšie)
  • Šmirgeľ papier alebo oceľová vlna
  • Utierka
  • Tapetový nôž
  • Vedro na vodu
  • Nefarbený vosk
  • Zástery / okuliare / rukavice

Vytváranie vzhľadu
Shabby Chic je skvelý spôsob, ako dať svojmu novému apartmánu domov unikátny vzhľad. Znepokojený, opotrebovaný vzhľad môže naozaj vyčnievať. Tu je postup, ako sa to robí:
Pripravte si povrch – Vyčistite drevo teplou vodou a mydlom. Nechajte ho vysušiť skôr, než sa presuniete. Opravte všetky štrukturálne nedostatky a odstráňte lak brúsnym papierom.

Aplikovať vosk – Vyčistite voskovou sviečkou alebo nábytkovým voskom na nábytok všade, kde chcete, aby sa objavil rozrušený vzhľad. Farba sa v tejto oblasti pretrhne a odlupuje.
Farba – Mali by ste použiť akrilový základný náter na báze vody a dve vrstvy farby. Naneste prvú vrstvu, aby ste dosiahli peknú povrchovú úpravu. Pre dvojtónový vzhľad použite dve rôzne farby, aby ste zobrazili podkladovú vrstvu tam, kde sa nachádzajú čipy farieb.

skříňka

Začnite šúpať – Tu môže vaša kreativita prosperovať. Ľahko odmasťujte farby v strategických oblastiach, ako sú hrany pomocou brúsneho papiera. Pomocou skrutkovača môžete vytvárať škvrny. Pokúste sa vyhnúť akýmkoľvek vzorom, pretože opotrebenie by sa malo objaviť náhodne
Dokončiť – Ako posledný dotyk môže pridať dobrý čistý včelí vosk alebo saténový polyakrylát ktorý može chrániť váš povrch. Teraz, keď ste hotoví, môžete si odpočinúť v štýlovom apartmáne a užívať si plody vašich prác alebo začať nový projekt.