Zábradlie na schody, na ktoré sa nezabúda

Viete aké zábradlie máte vo svojom okolí? Niekto si možno ani nevie spomenúť. To preto, že dizajn a materiál zábradlí sú celkom bežné, až si ho ani nikto nevšimne. Avšak iste si viete pripomenúť niektoré z tých luxusnejších pompéznejších, či zaujímavejších schodov alebo zábradlí, s ktorými ste sa vo svojom živote stretli. Na niektoré kúsky sa totiž len tak ľahko nezabúda. Ohúria vás svojim vzhľadom, tvarom, zladením materiálov a pritom môže ísť aj o čistý jednoduchý štýl z modernej architektúry. Stačí použiť tie správne materiály a doladiť ich spolu s detailmi, ktoré si navždy zapamätáte.

Jedným z veľmi vďačných materiálov, ktorý dobre vyzerá, luxusne pôsobí a starostlivosť oň je jednoduchá, netreba ho povrchovo ošetrovať, nanajvýš tak utrieť od prachu a špiny je NEREZ.

nerezvé zábradlie na schody

Nerezové zábradlie na schody slúži tak praktickému účelu, aby bolo schodisko bezpečné, ako aj estetickému. Jeho lesklý vznešený vzhľad je v poslednej dobe vyhľadávaný. Je príjemný na dotyk a pôsobí v interiéroch i exteriéroch veľmi dobre. Nerezové zábradlie sa dá previesť rôznym spôsobom. Viete ho mať aj rôzne uchytené. Jedným s dobrým spôsobov, ako ešte viac nerezové zábradlie na schody zvýrazniť, ozvláštniť a spraviť z neho nezabudnuteľný prvok a zážitok, je skombinovať ho s ďalším moderným materiálom, a to SKLOM.

zábradlie na schodoch

Sklo a nerez pôsobia honosne a dodávajú zábradliu naozajstný nádych luxusu. Sú priam dizajnérskym prvkom a váš interiér sa tak stáva nezabudnuteľným. Nerezové zábradlie sa dá previesť napríklad ako stĺpikové so sklenenou výplňou, pričom druh skla si môžete vybrať, napríklad číre alebo mliečne, prípadne pieskované alebo potlačené. Mnohé podobné realizácie projektov svedčia o tom, že nerezové zábradlie na schody je skutočne dobrá, moderná a osviežujúca voľba takmer do každého interiéru a určite sa budú skvelo vynímať aj v každom exteriéri.