Nezaradené

Moderné účesy

Určite ste si už dávno všimli, že módu netvorí len oblečenie, ale aj všetko okolo neho. Je to všetko, čo je na vašom tele. Vaše doplnky, vaše líčenie, ale aj to, čo nosíte na hlave. Vlasy sa stali módnym doplnkom a každý rok sú populárne iné strihy a farby. Určite si pamätáte na slávnu trvalú alebo na ombre, ktoré bolo populárne minulé roky. Znamenalo to, že máte na vrchu hlavy tmavé vlasy, ktoré postupne ku končekom blednú. Keď to bolo urobené správne, vyzeralo to, ako keby ste prišli s takými vlasmi zo slnka. Ale keď to nebolo urobené dobre, mali ste v polovičke vlasov jeden ozrutný svetlý pás vlasov.
detail obličeje
Ktoré strihy, farby a účesy sú moderné práve v tejto chvíli a v tejto dobe? Ak sa niečo dostalo na vrchol popularity, tak je to jednoznačne účes vpredu dlhé, vzadu krátke. Teda akési bláznivé mikádo, ktoré si môžete prispôsobiť podľa toho, čo sa vám hodí a páči. Nie každá žena si na takýto účes trúfne, pretože je veľmi ťažké ho udržiavať v takom stave, v akom by ste ho chceli. Čím máte vlasy dlhšie, tým ľahšie sa s nimi manipuluje, no napriek tomu musíte uznať, že je to skutočne štýlové. Stavte na naozaj veľký rozdiel medzi prednou a zadnou časťou. To vyzerá naozaj perfektne.
růžové natáčky
Možno ste si stihli všimnúť aj to, že zvyčajne dlhé vlasy takmer po zadok si mnohé ženy dávajú skrátiť tesne pod plecia. Vyzerá to inak, ako zvyčajné dlhé vlasy, ktoré ľudia často nazývajú aj zvoncami. Verte tomu, že s takýmto strihom budú vaše vlasy zdravšie, ale aj vy sa budete cítiť lepšie. Je veľmi jednoduché si zvyknúť na praktický účes. A pravdou je, že mať dlhšie vlasy je oveľa praktickejšie, ako mať ich krátke. Je s ním menej starostí a keď sa vám nechce s nimi pracovať, môžete ich len jednoducho stiahnuť do chvosta a máte vystarané. To vás však nemôže odradiť od toho, aby ste so svojimi vlasmi urobili niečo radikálne a moderné.