Jednoduchá práca so skrutkami TORX

Pomaly, ale isto prichádza sezóna záhradných párty, grilovačiek a rôznych záhradných osláv. Je najvyšší čas začať premýšľať nad rekonštrukciou letnej terasy, poprípade nad renováciou vašej už postavenej letnej terasy. V prípade, že sa rozhodnete pre montáž letnej terasy, odporúčame vám zakúpiť si kvalitné príslušenstvo, ktoré pre jej samotnú výstavbu budete určite potrebovať. Pokiaľ túžite po letnej terase či útulnom a krásnom altánku z prírodných materiálov je správne vybrať si skrutky, ktoré sú vhodné pre exteriér. Správnou voľbou sú nerezové skrutky TORX https://quadrofixing.sk/nerezove-vruty-do-dreva/c1038. Quadrofixing vám ponúka na výber množstvo rôzneho potrebného materiálu pre jednoduchú, rýchlu a stálu výstavbu vašej terasy.

plán projekt

Nerezové skrutky torx určené do dreva sú vysoko vhodné práve pre použitie v exteriéri, pretože sú vyrobené práve tak, aby bolo zabránené korózii. Na quattrofixing.sk si môžete pozrieť našou celkovú ponuku rôznych potrebných časti pre výstavbu v vašej terasy. V ponuke nájdete množstvo rôznych terasových skrutiek, terasových klipov či terasových podložiek, ale taktiež aj skrutky vhodné pre obklady, podlahy a lišty, zemné skrutky a taktiež skrutky vhodné pre hliník oceľ a plech. Skrutky torx u nás nájdete rôznom prevedení ako sú napríklad skrutky do dreva 4 mm, nerez A2, voskovane v balení po 200 kusov.

vrták drevo

Tieto skrutky sú určené do dreva na použitie prevažne vo vonkajšom prostredí a teda v exteriéri. S ich pomocou sa nemusíte báť nepekných fľakov z korózie, ktoré sa časom objavia na dreve v okolí týchto skrutiek. Práca s týmito skrutkami je komfortná a jednoduchá. Vďaka voskovaniu je tieto skrutky možné šroubovať bez nejakej zvlášť potrebnej veľkej sily. V našej ponuke nájdete aj skrutky do dreva 4,5 mm Torx, nerez A2 – voskované, s čiastočným závitom. Všetky tieto skrutky si môžete vyberať v rôznych rozmeroch, ako je napríklad 4×25 mm, 4×30 mm ale aj 4×35 mm. Pokiaľ chcete skutočne kvalitné a profesionálne skrutky do dreva vyberte si skrutky TORX.