Internet práca dlho trvá

Vidíte tento internetový svet už asi nezanikne len asi keby nastala nejaká erupcia na slnku slnečný výbuch čo predpovedali viacerí veštec slepá VANGA a NOSTRADAMUS neviem síce nakoľko k tomu veriť ale čo už každý nech si utvorí svoju verziu. Už čo bolo popísané tu na internete aj díva sviňa  by sa zdula . Stále nové a nové verzie často HOAXI. Voľakedy som pracovala v oblasti v zdravej výživy ako výživový poradca teraz by som sa znovu k tomu chcela venovať ak mi to čas dovolí robiť prezentáciu, prednášky mňa zaujíma ALTERNATÍVA MEDICÍNA postoj k zdravému životnému štýlu. Ruka v ruke to hádam pôjde o mne hovoria že som knihomoľ keby človek mal viac času tak strávim čítaním celé dni ba hodiny prepáčte za výraz niekedy človek ani na WC nemá ísť kedy horor.

manager

Nuž máme po sviatkoch začína sa to kopiť nával ja som už niekedy OFF nedávam to vôbec nezvládam časovo ale ani po zdravotnej stránke mám problémy čo sa týka pankreasu HISTAMÍN je potvora mám chronické ochorenia čriev pankreasu pálenie po črevách aj iné čo sa týka žalúdka beriem lieky enzýmy DAOSIN a podobne unavuje to človeka des už neviem čo od radosti mám jesť no na šťastie mi ako tak chutí jesť ale keď zjem viac čokolády mi ostane zle. Ja mám roky problémy.

online práce

Najhoršie je to jedni to odporúčajú druhý zas to no vyznajte sa kolotoč no objednala som knihu o HISTAMINE KOMPLEN7 SPRIEVODCA HISTAMINOM ale príde mi až budúci týždeň som zvedavá čo som čítala na internete obsah vyzerá super je ich kopa tých kníh o HISTAMÍN ale nie každá je dobrá veríte či nie nechce sa mi už písať som KO idem si zdriemnuť ale či zaspím neviem lebo som pila kávy dve inač idem OFF trochu. Veru zaspala som ako malé dieťa dopíšem a pôjdem do vane dať relax ešte pár riadkov . Akurát dávajú TV správy des čím začali tu sa tu nedá ani popísať. Zajtra mám tiež toho veľmi veľa upratovať , prať ráno doučovanie možno písať články skončím večer celé dni človek robí ako FRETKA nemám čas na iné strašne aj vy ste tak na tom blížim sa ku koncu vidíte toho na internete je ako maku dá sa tu od rána do večera robiť úplne vás to vyžmýka ako keď by ste maratón bežali.