Nezaradené

Hľadáte dobrý sex privát? Nie je sa za čo hanbiť

Sex privat privatportal.sk je miesto, ktoré navštevujú desiatky chlapov. Áno, viem, nevyznieva to asi najlepšie, no túto vetu som napísal len preto, aby ste si uvedomili, že nie je žiadnou hanbou, vyhľadávať sex za peniaze. Uvedomujem si aj to, že tieto riadky na vás môžu pôsobiť trošku divný dojmom. Prečo sa nejaký človek – chlap rozhodne písať o tom, aby som ja išiel do sex privátu? Viete prečo? Pretože sexuálny celibát ma skoro dostal na psychiatriu.

Ležiaca Nahá žena pri sivej stene

Dávno dozadu, dnes to bude už aj nejakých desať rokov, som sa rozišiel so ženskou, s ktorou sme plánovali deti a spoločnú budúcnosť. Chodili sme spolu viac ako jedenásť rokov. Po rozchode som na sex ani nepomyslel. Nehovorím, príležitostí bolo dosť, no ja som odmietal jednu ženu za druhou. Trvalo to nejaké dva roky. Áno, bol som dva roky bez sexu. Čo bez sexu? Ja som bol bez masturbácie či pozerania porna, proste žiadny sex, žiadne myšlienky na sex, žiadna erotika, proste nič, nula bodov… tma!

Žena v sexy oblečení s výrazným mejkapom stojí pri vani

Keď som si jedného dňa uvedomil tento fakt, mierne som sa zľakol. Uvedomoval som si, že to pre mňa asi nie je najzdravšie, a to ako psychickej, tak po fyzickej stránke. Uvedomoval som si taktiež to, že sa niekedy cítim ako chodiaca mŕtvola. OK, povedal som, že stačí. Čo však robiť v takejto situácii? Ísť do baru a niekoho uloviť? To nie je isté a hlavne, za dva roky tak trochu vyjdete z cviku. Po krátkom premýšľaní som sa teda prekonal a išiel na sex privát. Do dnešného dňa toto rozhodnutie neľutujem. Po sexe s krásnou ženou som sa cítil ako znovuzrodený a vymenený. Mal som lepšiu náladu a dokonca sa mi po veľmi dlhej dobe podarilo nemyslieť na moju bývalú. Dovtedy vlastne neprešiel ani jeden jediný deň, kedy by som si na ňu nespomenul. To je dôvod, prečo píšem to, čo píšem. Myslím, že nie som jediný chlap, ktorý si vyskúšal celibát a dobre vám radím, neskúšajte ho alebo ho čím skôr ukončite.