Náušnicová veda

Však jej kúpim náušnice. A hotovo. Niekedy sa to môže zdať celkom jednoduchá úloha, no pravda je niekde inde. Najmä v tom prípade, keď máte partnerku, ktorá je alergická na kovy ako sú striebro alebo zlato. Kúpou takých náušníc by ste sa jej teda vôbec nezavďačili. Ba priam naopak. Nebola by nadšená z toho, že ste jej kúpili niečo, čo vlastne ani nemôže nosiť a zabudli ste na to, že je na tieto materiály alergická. To by sa vám vôbec nepoďakovala a namiesto radosti z darčeka by bolo obrovské sklamanie z toho, že ju nepoznáte a neviete o nej tieto veci.

reflection-1848959_1920

Namiesto toho teda radšej siahnite na istotu po chirurgickej oceli. Aj keby nebola alergická, tak je chirurgická oceľ plná iných výhod a neznamená to, že by ste na kúpu iných drahších kovov nemali. To, čo vám spraví striebro, vám s chirurgickou oceľou nehrozí. Chirurgicka ocel nausnice neočernie. Takéto náušnice si zachovávajú svoju prirodzenú farbu niekoľko desiatok rokov. Nemenia sa vplyvom rôznych zmien v prostredí a nehrozí vám teda, že by ste prišli o vaše obľúbené náušnice z dôvodu poškodenia a toho, že sú už príliš škaredé na to, aby ste ich niekde nosili. Takéto náušnice vás môžu pokojne aj prežiť, pretože si nevyžadujú ani prílišnú starostlivosť na to, aby si udržali svoj pôvodný vzhľad.

lady-739664_1920

Ak sa vašej partnerke, žene, či priateľke páči zlato, tak sa jej asi chirurgická oceľ veľmi pozdávať nebude. Jedine na tento problém si dajte pozor, inak by vám nemalo hroziť nič iné pri výbere tohto darčeka. Všetko ostatné, čo sa týka chirurgickej ocele je v poriadku. Je to materiál, ktorý sa používa už dlhé roky, takže je overený. Svojím vzhľadom pripomína striebro a bežný človek nemá šancu rozpoznať, či nosíte pravé striebro alebo ste si kúpili šperky z chirurgickej ocele. Dokonca niekedy môže človek aj zapochybovať, či to nie sú šperky z bieleho zlata, takže sa nemusíte obávať nejakého trápneho hodnotenia, že vaša žena nosí iba také šperky.